Temizlik Hizmeti

Temizlik

Temizlik hizmetlerini sunarken, sağlık ve güvenlik konularına maksimum özen göstererek, hem hizmet alanların hem de temizlik yapılan alanın zarar görmemesi için çaba sarf ederiz.

Periyodik şekilde yapılan temizlik, mikroorganizmaların sağlık problemi oluşturmaması ve olası risklerin bertaraf edilmesi için en etkili yöntemdir.

Temiz ve düzenli bir yaşam ortamı sağlamak konularında uzmanlaşan Nehir Yönetim, verdiği hizmetlerle müşterilerinin sağlığını ve huzurunu korumaktadır.

Genel yönetim ve muhasebe hizmetlerimizin yanı sıra temizlik hizmetlerimizle de bol referans sahibi olarak müşterilerimizin desteği ile sektörde yıllardır hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz onlarca alandan en önemlilerinden biri de temizlik hizmetleridir. Site sakinleri tarafından pek de önemsenmeyen merdiven kenarlıkları, asansör içi, dış kapı ve zemin gibi yerlerin. Görünmeyen mikroorganizmalardan arındırılması için gerekli hijyenik şartları sağlıyoruz. Böylece çocuklarınızın olası hastalık risklerini elemine etmiş oluyoruz.

Temizlik hizmetlerini sunarken siz değerli müşterilerimizin bakış açısı ile temizlik olayına bakmaya çalışıyoruz ve beklentilerinizi öngörerek en üst seviyede hizmet vermeye çalışıyoruz. Daha önce karşılaştığınız olumsuzlukları, site yönetimi ile yaptığımız anlaşmada öğreniyor, bunların bertaraf edilmesi için üstün gayret gösteriyoruz.

Diğer Hizmetler

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin