Bahçe Bakım ve Peyzaj

Bahçe Bakım ve Peyzaj

Nehir Site Yönetimi, şirketimiz peyzaj mimarları ve ziraat teknikerleri siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ekolojik , ekonomik ve tüm çevresel faktörleri göz önüne alarak istenilen fonksiyonlarda tasarımlar oluşturmak için peyzaj planlamaları yaparlar. Bu yapılan planlamalar doğrultusunda sizlere sundukları alternatifler sizler tarafından seçilerek karar verilen örnek üzerinden yola çıkılıp peyzaj tasarımlarınızı oluştururlar. Peyzaj tasarımları daha sonra peyzaj mimarlarımızdan ve ziraat teknikerlerinden oluşan ekibimizce projelendirilip sizlerin beğenisine sunulur. İstenildiği takdirde tasarlanan projeler 3 boyutlu olarak hazırlanıp sizlerin beğenisine de sunulabilir. Şirketimizde tasarım için kurulmuş bir ekibimiz mevcut olup tamamen sizden gelen isteklerin yerine getirilmesi amaçlanarak hızlı ve doğru ilkeler doğrultusunda çalışma gerçekleştirmeyi hedeflemişlerdir.tasarlanmış olan proje doğrultusunda ilgili peyzaj mimarımızca uygulama hakkında programlama yapılarak siz değerli müşterilerimize sunulur. Onayınız alındıktan sonra alan ile ilgili malzeme alımları yapılarak uygulamaya başlanır. Uygulama safhasında her zaman bir peyzaj mimarı görevlendirilmiş olup tüm isteklerinizi iletebilirsiniz.

Bahçenizde yapılan mimari uygulama sonrasında bitkilerin yaşamını sürdürmesi, sağlıklı gelişmesi ve formlarını koruyarak görsel güzelliklerini devam ettirebilmesi için bakım hizmetleri gerekmektedir. Tecrübeli peyzaj mimarı ve deneyimli kadromuz ile haftalık, aylık veya yıllık bakım uygulamaları hizmeti verilmektedir. Mevcut durumun değerlendirilmesi sonucunda ilaç, gübre, alet ve edevatların teminleri sağlanır ve bakım uygulaması tamamlanır.

Küçük villa bahçelerinden büyük ölçekli parklara kadar her alanda peyzaj uygulama birikimi ve tecrübesine sahip olan firmamız anahtar teslim peyzaj uygulamaları ile kaliteli ve problemsiz taahhüt hizmetleri vermektedir. Firmamız özel ve kamu ihaleleri kapsamında pek çok şirkete taşeronluk yapmakta, taahhüt etmiş olduğu peyzaj uygulamalarından kesin kabul sürecine kadar sorumlu olup, zamanında teslim etmek üzere iş organizasyonunu yaparak çalışmalarını sürdürmekte bununla beraber acil ve büyük ölçekli peyzaj uygulamalarını eleman ve malzeme sıkıntısı olmadan kısa sürede tamamlayarak teslim etmektedir.

Diğer Hizmetler

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin